Artykuły:


iPhone XS

Prezentowane ceny dotyczą części oraz prac serwisowych. Na nasze usługi udzielamy również 6 miesięcy gwarancji. Czas usunięcia usterki uzależniony jest od uszkodzenia, średnio wynosi do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Proces regenerowania szyby z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów oraz profesjonalnych narzędzi pozwala na uzyskanie idealnego efektu. Uwzględniając stosunek ceny do jakości, jest to najlepsze z możliwych rozwiązań.

 

Podjęcie regeneracji wyświetlacza jest możliwe tylko wtedy, kiedy:

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której nie ma możliwości wymiany wyłącznie szyby wyświetlacza — głównie ze względu na poważne uszkodzenia LCD — wówczas konieczne będzie skorzystanie z usługi polegającej na wymianie całego setu. Wykorzystujemy przy wymianie elementu programatora, dzięki czemu dane z uszkodzonego LCD są odzyskiwane, a funkcja True Tone działa dokładnie tak samo jak przed awarią.

 

Każda naprawa związana jest z usunięciem fabrycznej uszczelki, którą wymieniamy na nowy element.

Zamiennik OLED

Telefony Apple posiadają fabrycznie montowane wyświetlacze oparte na technologii OLED. Nasz serwis oferuje możliwość wymiany uszkodzonego elementu na wysokiej jakości zamiennik w tej samej technologii, który nie odstaje w żaden sposób od oryginalnego elementu.

 

W pracy serwisowej wykorzystujemy szereg specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu po naprawie, funkcja True Tone działa bez zarzutu.

Wymiana wyświetlacza w iphone xs


Czy zastanawiałeś się kiedyś, który region naszego kraju najlepiej nadaje się do wykorzystania w celu produkcji prądu ze słońca? Fotowoltaika Kraków znajduje się w Polsce południowej, w której występuje największe nasłonecznienie.


Oferta na wylewki anhydrytowe wylewki maszynowe kraków w Krakowie i okolicach. Zobacz najnowsze trendy w wylewkach betonowych i anhydrytowych. Dowiedz się jakie są nowe trendy.


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków Dla osób, które zmieniają mieszkania pomiędzy różnymi częściami Krakowa.


Zobacz czy zdecydować na wymianę wyświetlacza Wymiana wyświetlacza w iphone xs w iphone xs na oryginalny czy zamiennik


Naprawa taśmy power w telefonie iPhone Wymiana taśmy przycisków power iphone xs max Wymiana elementów bocznych


Zepsuła ci się kamera Wymiana kamery głównej w iPhone xs max w twoim telefonie. Zobacz czy naprawa jest możliwa do wykonania.


Jak rozwiązać problem z face ID w iphone xs max. Naprawa face ID w iPhone xs max zobacz co radzi nasz serwis.


Głośnik rozmów to jeden z dwóch głośników iPhone xs Max głośnik rozmów jaki jest zamontowany w telefonach iphone.


Z pozoru prosta naprawa iPhone xs max naprawa portu ładowania a jednak należy wykonać ją na oryginalnych częściach żęby iphone nie stracił parametrów ładowania.

© 2022 itever.com.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm