Artykuły:


Wymiana wyświetlacza w iphone xs

iPhone XS

Prezentowane ceny dotyczą części oraz prac serwisowych. Na nasze usługi udzielamy również 6 miesięcy gwarancji. Czas usunięcia usterki uzależniony jest od uszkodzenia, średnio wynosi do 40 minut.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Proces regenerowania szyby z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów oraz profesjonalnych narzędzi pozwala na uzyskanie idealnego efektu. Uwzględniając stosunek ceny do jakości, jest to najlepsze z możliwych rozwiązań.

 

Podjęcie regeneracji wyświetlacza jest możliwe tylko wtedy, kiedy:

  • wyświetlacz jest w pełni oryginalny,

  • nie ma widocznych czarnych plam i przebarwień,

  • ma działający element dotykowy — z wyjątkiem modeli iPhone X/XR/XS/XS Max, gdzie moduł ten może zostać wymieniony.

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której nie ma możliwości wymiany wyłącznie szyby wyświetlacza — głównie ze względu na poważne uszkodzenia LCD — wówczas konieczne będzie skorzystanie z usługi polegającej na wymianie całego setu. Wykorzystujemy przy wymianie elementu programatora, dzięki czemu dane z uszkodzonego LCD są odzyskiwane, a funkcja True Tone działa dokładnie tak samo jak przed awarią.

 

Każda naprawa związana jest z usunięciem fabrycznej uszczelki, którą wymieniamy na nowy element.

Zamiennik OLED

Telefony Apple posiadają fabrycznie montowane wyświetlacze oparte na technologii OLED. Nasz serwis oferuje możliwość wymiany uszkodzonego elementu na wysokiej jakości zamiennik w tej samej technologii, który nie odstaje w żaden sposób od oryginalnego elementu.

 

W pracy serwisowej wykorzystujemy szereg specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu po naprawie, funkcja True Tone działa bez zarzutu.

© 2022 itever.com.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm