Artykuły:


Wymiana kamery głównej

Jedną z poważnych awarii jest wymiana aparatu w telefonach iPhone. Przesłanką do tego jest czarny ekran po uruchomieniu aplikacji, którego nie da się zlikwidować restartem telefonu i aplikacji. Najczęściej pojawia się on po upadku urządzenia z wysokości. Problemem są również zabrudzone soczewki — zaobserwować to można w momencie wykonywania zdjęcia, gdzie na jasnym tle odznaczają się plamy. Z uwagi na brak możliwości wyczyszczenia aparatu, w tym przypadku konieczna będzie wymiana całego elementu.

 

Nasz serwis oferuje wyłącznie aparaty oryginalne, dzięki czemu po ich wymianie w dalszym ciągu można cieszyć się wysoką jakością wykonywanych zdjęć.

 

Przy serwisowaniu urządzenia zdejmowana jest fabryczna uszczelka, która następnie jest zastępowana nowym elementem.

Wymiana kamery głównej w iPhone xs max


Czy zastanawiałeś się kiedyś, który region naszego kraju najlepiej nadaje się do wykorzystania w celu produkcji prądu ze słońca? Fotowoltaika Kraków znajduje się w Polsce południowej, w której występuje największe nasłonecznienie.


Oferta na wylewki anhydrytowe wylewki maszynowe kraków w Krakowie i okolicach. Zobacz najnowsze trendy w wylewkach betonowych i anhydrytowych. Dowiedz się jakie są nowe trendy.


Przeprowadzki Kraków Przeprowadzki Kraków Dla osób, które zmieniają mieszkania pomiędzy różnymi częściami Krakowa.


Zobacz czy zdecydować na wymianę wyświetlacza Wymiana wyświetlacza w iphone xs w iphone xs na oryginalny czy zamiennik


Naprawa taśmy power w telefonie iPhone Wymiana taśmy przycisków power iphone xs max Wymiana elementów bocznych


Zepsuła ci się kamera Wymiana kamery głównej w iPhone xs max w twoim telefonie. Zobacz czy naprawa jest możliwa do wykonania.


Jak rozwiązać problem z face ID w iphone xs max. Naprawa face ID w iPhone xs max zobacz co radzi nasz serwis.


Głośnik rozmów to jeden z dwóch głośników iPhone xs Max głośnik rozmów jaki jest zamontowany w telefonach iphone.


Z pozoru prosta naprawa iPhone xs max naprawa portu ładowania a jednak należy wykonać ją na oryginalnych częściach żęby iphone nie stracił parametrów ładowania.

© 2022 itever.com.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm